Rychlá půjčka aneb jak získat peníze expresní cestou

12.09.2015 14:37

Rychlá sms půjčka

Někdy se stane, že potřebujete peníze na nezbytné opravy v domácnosti, na koupi auta a na další důležité a pro rodinu nezbytné věci. A pokud se na váš finanční rozpočet spolehnout nemůžete, nejspíš zajdete do banky požádat o půjčku. Ani v tomto případě však nemáte vyhráno. Bankovní úředníci se k vám nečekaně obrátí zády a navíc zjistíte, že úřadováním jste ztratili fůru času, co teď? Jak to, že vám banka půjčku neposkytla? V úvahu lze brát hned několik faktorů - nízký příjem, zadluženost, vysoký věk i další důvody. Banka si holt hlídá svou klientelu a ne každému bez problému půjčí. Své klienty protáhne všemožnými registry a pomalu chce vědět i číslo jejich bot. To může být pro někoho nepříjemné i negativní neboť právě kvůli záznamu v registru dlužníků může z banky odejít leda tak s otázkou na jazyku : "kam teď"?

Okolnosti přejí podvodníkům 

Bohužel okolnosti, kdy banky žadatelům o půjčku nevyhoví přejí podvodníkům. Tato chvíle bývá pro mnoho žadatelů kritická, zejména v případě, když peníze rychle a nezbytně potřebují. V mnoha případech se stává, že právě tito "zoufalí" lidé naletí podvodníkům slibující rychlé peníze a nízký úrok. A místo záchranného kruhu se dočkají jen dalších problémů. Naštěstí na trhu existují i solidní nebankovní společnosti, které mají licenci pro poskytování rychlých půjček. A ke svým klientům jsou o poznání vstřícnější než banky. Právě nebankovní společnosti mohou svým klientům půjčit peníze expresní cestou. 

Profil nebankovních společností 

Nebankovní společnost je společnost s licencí poskytovat nebankovní půjčky. Zpravidla se jedná o rychlé sms půjčky v řádu několika tisíců korun. A dá se říct, že jak rychle se k penězům dostanete, tak rychle je musíte i splatit. Lidé rychlé půjčky využívají, když jim pochybí peníze do výplaty a doma se stane pohroma v podobě prasklého bojleru, porouchaného auta, zkrátka cokoliv co nepočká. 

O půjčku u nebankovní společnosti si zažádáte on-line. Vyplníte formulář, který odešlete k posouzení. Pak už jen záleží na konkrétní nebankovní společnosti. U některých se může stát, že v případě schválení vaši žádosti máte peníze na svém bankovním účtu do 24 hodin a to je opravdová rychlost, no ne? 

Rychlá půjčka je zpravidla půjčka krátkodobá, kterou splatíte během několka týdnů, až měsíců. 

Čím se nebankovní společnosti liší od banky? 

V podstatě lze říci, že jsou nebankovní společnosti poskytující rychlou půjčku ke klientům mnohem vstřícnější než banky. Na rozdíl od bank nebankovní společnosti neprotahují žadatele o půjčku registrem dlužníku. To znamená i výrazné zkrácení času pro vyřízení půjčky. Dále půjčku poskytnou i lidem, kteří by u banky jen těžce pochodili. 

Na co si dát pozor? 

Stejně tak, jako si dáváme pozor při podpisu smlouvy u bankovní společnosti a vybíráme jen ty výhodné, známé a ověřené, stejný pozor musíme dát i při vyřizování půjčky u společností nebankovních. Protože krom solidních společností se na trhu objevují i podvodníci. Znovu se tak doporučuje vybírat pouze z ověřených společností, které na trhu působí již nějaký ten pátek. Na paměti mějte, že žádná solidní nebankovní společnost po vás nebude žádat peníze předem. 

Jak získat peníze expresní cestou, aniž byste museli uprošovat bankovního úředníka nebo o půjčku prosit kamaráda? Vsaďte na nebankovní společnosti , které se specializují na rychlou půjčku.