Půjčka před výplatou

01.08.2014 23:23

S nečekanými výdaji doslova "týden před výplatou" se může setkat úplně každý z nás. Opozdí se výplata, nemocenská, alimenty či mateřská a nastává problém - složenky prostě nepočkají.

 
     Mnoho lidí před slovem "půjčka" zavírá pomyslné dveře. Nechtějí mít s něčím podobným nic společného a odsuzují ty, kteří se k půjčení peněz rozhodnou.
 
     Pokud se dostanete do tíživé finanční situace a bohužel nepatříte k těm "šťastlivcům", kteří indisponují finanční rezervou a mají tak vždycky "kam sáhnout" a ani váš plat není bůhvíjak valný, banky vám prostě nepůjčí a nebo vám nabídnou směšně vysokou částku, která čítá více nul, než o kolik jste žádali.
 
     Půjčka do výplaty je typem nebankovní půjčky určená všem lidem starším 18. let, kteří nevyšli s penězi a do dalšího příjmu zbývá ještě týden. Jedná se o půjčku malých částek - 1000-10.000,- Kč, která má velmi krátkou dobu splatnosti - většinou jeden měsíc.
 
     Člověk, který žije od výplaty k výplatě a je mnohdy až na hranici chudoby, žádá přesné a jasné informace - půjčím si tolik, zaplatím tolik a tohle se stane, když nezaplatím nebo se opozdím se splátkou.
 
     Půjčka před výplatou má pouze poplatek a to 20-35% z půjčené částky, proto je výhodnější než půjčka s úroky, kde sice víme, kolik jsme si půjčili, ale když si spočítáme, kolik budou úroky a na jakou finální částku se vyšplháme, rozhodně to není možnost vhodná pro každého.
 
     Pokud se i vás dotkne finanční problém, jistě oceníte rychlost sjednání půjčky, minimální požadavky a žádné zbytečné patlání se v registrech.
 
     Volba půjčky před výplatou není znakem slabošství, ale může předejít problémům nebo i poplatkům za opožděné zaplacení složenek. 
 
     Půjčka před výplatou nabízí půjčení takové částky, která nezatíží žádného pracujícího člověka.
 
     Nebojte se tedy vyzkoušet půjčku před výplatou - je to způsob rychlého vyřešení finančí krize a přitom se nezadlužit až po uši.