Pohodlná online SMS půjčka

20.04.2014 13:06

Ocitli jste se v neočekávaných finančních potížích? Nedorazila vám výplata, nefunguje nezbytný spotřebič nebo si jen chcete něco koupit a nemáte na účtu dost peněz? Hledáte menší půjčku, kterou byste vyřídili okamžitě? Pak si zvolte online SMS půjčky a vyřešte své problémy okamžitě, pomocí jediné SMS zprávy nebo vyplněním formuláře na webu poskytovatele. Tyto krátkodobé půjčky nejsou jen rychlé, ale i snadno dostupné. Zájemci o SMS půjčky nepodstupují složitý proces ověřování a dokládání nejrůznějších dokumentů jako potvrzení o příjmu, doklady o bydlišti a mnohdy není prověřován ani registr dlužníků. Potřebujete-li rychlou půjčku, pak je online SMS půjčka to pravé pro vás. Pro tyto půjčky nechoďte do banky, najdete je pouze v nabídkách nebankovních společností a soukromníků.

Jak zažádat o SMS půjčku

Není nic snadnějšího, než požádat o online SMS půjčku. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na webových stránkách http://pujckyprehledne.cz/pujcka-pred-vyplatou , vyčkat na vyhodnocení, a pokud bude půjčka schválena, je možno očekávat zaslání peněz na účet. Někteří poskytovatelé SMS půjčky vyžadují zaslání registračního poplatku 1 Kč, aby mohli ověřit váš účet, poté teprve vyhodnocují půjčku. Online SMS půjčky jsou půjčky krátkodobé, doba splacení je u většiny do jednoho měsíce. Také výše půjčky je omezená, málokdy si můžete půjčit více než 10 000 Kč. Maximální částku však získáte až při opakovaných půjčkách, napoprvé poskytovatelé půjčují pouze nízké částky, ve výši od jednoho tisíce korun.

Online SMS půjčky bez poplatku za vyřízení

Výhodou online SMS půjčky je i to, že za jejich vyřízení neplatíte žádné poplatky. O to vyšší je pak úroková sazba. Vzhledem k tomu, že poskytovatelé online SMS půjčky nevyžadují žádné zajištění a mají jen minimální požadavky na doklady a bonitu klientů, představují pro ně půjčky zvýšené riziko neplacení. Toto riziko si pak kompenzují právě vysokými úroky. Někteří poskytovatelé nenavyšují SMS půjčky o úroky, ale za poskytnutí půjčky se zavazujete zaplatit fixní poplatek. Tyto poplatky jsou dosti vysoké, u online SMS půjček je nutno počítat s tím, že značně přeplatíte. Nejedná se o levné a výhodné půjčky, jsou určeny k překlenutí momentální špatné finanční situace. Rozhodně nejsou vhodné k opakovanému prodlužování, hrozí zde riziko vzniku dluhové spirály.

Splacení online SMS půjčky si lze prodloužit

Vyplníte formulář na webu nebo zašlete SMS s žádostí o půjčku, vaše půjčka je schválena, peníze vyplaceny na účet – a po měsíci máte půjčku a úrok nebo poplatek splatit. Co dělat, když s jistotou očekávané finance nedorazily a vy na splacení nemáte? Začněte situaci řešit včas. Nečekejte na to, až uplyne termín splacení, a využijte možnosti prodloužení termínu splatnosti. Je to velice jednoduché, protože poskytovatelé online SMS půjček s problémy při splácení dopředu počítají. Stačí zaslat poplatek za prodloužení půjčky na účet pro splácení a online SMS půjčka se automaticky prodlouží na zvolenou dobu.